Ieškoti

Lavinamieji žaislai – pasirinkimas turiningam, visapusiškai lavinančiam laiko leidimui.

Ar kada nors susimąstėte, dėl kokių priežasčių perkame žaislus savo vaikams? „Kad būtų ką veikti“ – tikriausiai kone universaliausias, dažniausiai pasitaikantis variantas, neretai slepiantis ir, iš pažiūros savanaudišką, tačiau visiškai suprantamą tėvų norą gauti šiek tiek laisvės, kol vaikas, įsijautęs į žaidimą, nereikalaus dėmesio. Tačiau šiandien prieinama žaislų įvairovė leidžia pasinaudoti galimybe vaikui pasiūlyti žaislus, turinčius kur kas didesnę pridėtinę vertę.


Lavinamieji žaislai, kurie turėtų atsidurti kiekvieno mažylio, nepriklausomai nuo jo amžiaus, žaislų lentynoje, garantuoja prasmingą laiko leidimą, visapusiškai lavinant vaiką bei užtikrinant galimybę šiam susipažinti su aplinka ir pasauliu.


Kokie gali būti lavinamieji žaislai?


Lavinamieji žaislai – plati kategorija, apimanti įvairioms amžiaus grupėms skirtus, skirtingas funkcijas atliekančius, įvairius vaiko gebėjus vystančius bei individualius poreikius tenkinančius žaislus. Norėdami palengvinti jūsų pasirinkimą, pristatome kelias lavinamųjų žaislų kategorijas.

Piešimo/magnetinės lentos ne tik padeda atitraukti mažųjų dailininkų dėmesį nuo jūsų namų sienų, bet ir lavina motoriką, akių ir rankų judesius, tobulina vizualinio vaizdo suvokimą, efektyviai padeda mokantis pažinti raides ir skaičius.


Kaladėlės neabejotinai yra vienas iš universaliausių žaislų, leidžiantis vaikui visiškai kontroliuoti žaidimą ir kurti savitą, taisyklių neturintį pasaulį. Šios grupės žaislai lavina motoriką, stimuliuoja kūrybiškumą, o, žaidžiant grupėje, stiprina bendradarbiavimo, derybinius įgūdžius.


Jei pastebėjote, jog jūsų mažylį teigiamai veikia garsai, o muziką šis išgauti bando iš visko, lavinamieji muzikiniai žaislai – puikus pasirinkimas. Ksilofonas, gitara, būgnai, pianinas bei kiti muzikiniai instrumentai ne tik lavina vaikų klausą, mąstymą bei kūrybiškumą, bet neretai padeda atskleisti ir vystyti įgimtą talentą.


Dėlionės, galvosūkiai, kiti žaidimai. Šio tipo lavinamieji žaislai yra tiesiogiai susiję su motorinių įgūdžių, rankų ir akių koordinacijos lavinimu, skatina kūrybiškumą, kantrybę, kruopštumą.


Kokią realią naudą lavinamieji vaikai atneš jūsų vaikui?